24h/7dni

pogotowie kanalizacyjne

Pogotowie kanalizacyjne
awaria? zadzwoń
600-135-343
(32) 670 32 51

o firmie

Firma DUDEX powstała w 2006 roku. Działając na rynku już ponad 10 lat zyskaliśmy zaufanie setki klientów. Jesteśmy w pogotowiu 24H na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie wspópracujemy ze spółdzielniami mieszkaniowymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi.  Wykonujemy usługi w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych (szamba) itp. fachowo, podciśnieniowo czyścimy oczyszczalnie przydomowe. POSIADAMY RÓWNIEŻ CIŚNIENIOWY SPRZĘT DO UDRAŻNIANIA I CZYSZCZENIA KANALIZACJI. Oferujemy czyszczenie i udrażnianie deszczówek, przykanalików oraz wpustów podwórkowych, czyszczenie i udrażnianie kanalizacji w blokach, zakładach, restauracjach,hotelach domkach jednorodzinnych. Pomagamy skutecznie udrożnić zlewy, wanny, odpływy kanalizacyjne. Posiadamy również ciśnieniową myjkę mobilną z dużym zapasem wody.

Pogotowie kanalizacyjne Zawiercie

udrażnianie instalacji kanalizacyjnych

Specjalizujemy się w udrażnianiu instalacji kanalizacyjnych metodą ciśnieniową, przepychanie kanalizacji w tym usuwanie zapchań.
Skutecznie udrożniamy piony, zlewy, wanny, odpływy kanalizacyjne, wpusty podwórkowe, deszczówki, przykanaliki itp.

Awaria kanalizacji? Potrzebujesz szybko i skutecznie pozbyć się problemu? Dzwoń do nas! Nasza skuteczność w usuwaniu tego typu awarii wynosi niemal 100%

DUDEX
Ul.Myśliwska 10
42-400 Zawiercie

awaria? zadzwoń

600-135-343

(32) 670 32 51

Top
Facebook DUDEX